Psychologie a životní styl

Zobrazeny 3 výsledky

 • Nakrmte své emoce

  A zhubněte jednou provždy

  Jak se krok za krokem vyrovnat se svými komplikovanými emocemi a vypěstovat si zdravý vztah k jídlu?


  Citlivá a chytrá kniha, která vám ukáže, jak moc a kolika způsoby si škodíme, když na své emoce reagujeme jídlem, a současně nabízí návod, jak se tohoto zlozvyku zbavit a osvojit si zdravější způsoby.
  – CHRISTOPHER G. FAIRBURN, M. D., profesor psychiatrie na Oxfordské univerzitě a autor knihy Overcoming Binge Eating (Jak překonat kompulzivní přejídání)

   

  249 212 
 • Dvacet rad rodičům

  aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti

  Realistický, praktický a střízlivý pohled na řešení mnoha běžných starostí, které trápí rodiče při výchově dětí od dvou do deseti let.

  Zkušený pediatr nabízí rady, jak řešit běžné problémy, jak se například vypořádat se záchvaty vzteku, co s vybíravými jedlíky, do jaké míry prosazovat disciplínu, aby byla skutečně funkční, jak rozhodnout, kolik času povolit na sledování televize, hraní počítačových her a kdy. Vysvětluje, proč je potřeba chápat a respektovat dětské pocityoddělovat chování dítěte od jeho sobnosti a bezpodmínečně je milovat.

  199 169 
 • Nakresli…

  Skvělý inspirativní skicák, který vás určitě pobaví a vyprovokuje fantazii každého, kdo vezme tužku do ruky a pustí se do kreslení.

  139 118 
TOP