Antistresové vymalovánky svatých

Je to konečně tady! Po letech, kdy na trhu byly pouze omalovánky absurdních postav z dětských pořadů a pohádek, pěkné leč složité a vyprázdněné omalovánky pro dospělé a všudypřítomný Krteček, přichází Vymalovánky svatých…


Edice: Formát: A4, tvrdý karton Vydání: 1 ISBN: 978-80-7364-069-9 Rok vydání: 2018 PROMO: Otevřít v pdf

Je to konečně tady! Po letech, kdy na trhu byly pouze omalovánky absurdních postav z dětských pořadů a pohádek, pěkné leč složité a vyprázdněné omalovánky pro dospělé a všudypřítomný Krteček, přichází Vymalovánky svatých – desíti mužů a žen spolu s krátkým meditativním uvedením do jejich života na zadní straně vymalovánky.

Takže jednoduše – ti, koho tíží stres dnešní doby, budou vyléčeni, ti, kdo se nestresují, budou potěšeni, malí se zabaví. A to vše pod záštitou patronů a svatých.

Každý obrázek je opatřen drobnou modlitbičkou a kdo má chuť, může vybarvený obrázek někomu darovat.

 

ODBORNÉ OKÉNKO:

K čemu slouží antistresové omalovánky?

Populárním novým lékem proti stresu se nyní stávají omalovánky pro dospělé, které usnadňují soustředění a uvolnění.

Doba je uspěchaná, neustále kontrolujeme mobily, všelijaké zprávy se na nás valí ze všech stran… Omalovánky nám pomáhají vypnout, relaxovat a přijít na jiné myšlenky.

Omalovánky jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí zbavit stresu, nebo se jen odreagovat. Navíc k tomu nemusí mít žádné speciální dovednosti či umět kreslit.

Tím, že vybarvujete obrázky podle daných linek, mozek nejenom relaxuje, ale zapojují se v něm taková centra, která jsou určená pro kreativní vyjádření, čímž vyvažují logické myšlení či organizační procesy.

Omalovánky jsou jasně zdravá volba, odplavují totiž stres zcela bez zdravotních následků.

TOP