ZAPOMNĚLI JSTE SVOJE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE?

VYTVOŘIT ÚČET

O NÁS

NAKLADATELSTVÍ BARRISTER & PRINCIPAL

Obecně prospěšná společnost - nakladatelství Barrister & Principal vydává knihy od r. 1994. Zaměřuje se zejména na oblast společenských věd - dějiny a teorie umění, české a světové dějiny, náboženství a teologie, psychologie a rozvoj osobnosti, sociologie, politologie a politika, filosofie, literární věda a d. Kromě toho vydává i jazykové příručky, obrazové publikace a průvodce se zaměřením na výtvarné umění a architekturu, původní i překladovou literaturu, dětskou literaturu a poesii.

Ve své vydavatelské činnosti spolupracuje s řadou univerzit a vysokých škol a dalšími vědeckými a kulturními institucemi a realizuje řadu projektů se zaměřením na středoevropskou historii a politiku.

21 let na trhu

více než 1.000.000 prodaných knih

336 autorů

ENGLISH

ABOUT US

The Barrister & Principal publishing house - an NGO, has been publishing books since 1994. It focuses predominantly on social sciences - art history and theory, Czech and world history, religion and theology, psychology and personality development, sociology, political science and politics, philosophy, literary science. It also publishes foreign language handbooks, and pictorial books and travel guides focusing on arts and architecture, original literary production as well as translations of prose and poetry (including children’s literature).

In its publication activities Barrister & Principal cooperates with numerous universities, colleges and other scientific and cultural institutions, and pursues a varied range of projects focused on Central European history, politics and literature.

TOP