Vlasta Švejdová

Zobrazeno 5 výsledků

 • Měsíce

  Knížka Měsíce je volným pokračováním úspěšných dvou dílů Nejkrásnějších dětských říkadel. Tradiční česká a moravská říkadla či písničky s ilustracemi Vlasty Švejdové nás provázejí jednotlivými měsíci kalendářního roku – přes Tři krále, masopust
  či letní čas a začátek školy až k Vánocům.

  79.0 67.2 
 • Nejkrásnější dětská ŘÍKADLA 2

  Pokračování úspěšných Nejkrásnějších dětských říkadel s ilustracemi Vlasty Švejdové (Barrister & Principal, 2006). Půvabná knížka určená nejmenším dětem, ale i jejich rodičům a prarodičům, kteří na těchto lidových básničkách vyrůstali.

  Kniha je vhodná jak k individuální práci rodiče s dítětem, tak k použití v kolektivu, v kroužcích či mateřských školách.

  Výtvarnice Vlasta Švejdová, nositelka ceny Pohádkový zvoneček, patří již dlouho k nejznámějším českým ilustrátorům. Nejkrásnější dětská říkadla, jež jsou opravdovými klenoty lidové tvorby, v jejích nezaměnitelných ilustracích znovu ožívají a dostávají se do povědomí stále nových generací dětí. Nejen že jim dávají nahlédnout do světa jejich rodičů a prarodičů, ale především u nich rozvíjejí hravý a poetický vztah k mateřskému jazyku.

  199.0 169.2 
 • NENÍ SKLADEM

  Nejhezčí pohádky o princeznách

  Obsahuje pohádky: Popelka, Jan, Tátoš, Maruška, Růženka, Bolenka, Berona, Mariana, Lada, O věrném koníkovi, U jedubaby, Milan a Velenka

  169.0 143.7 
 • Nejkrásnější POHÁDKY pro nejmenší

  Kniha obsahuje výběr nejoblíbenějších pohádek pro nejmenší, jako jsou O poslušných kůzlátkách, O zlé koze, Budka, O nevděčném kuřátku či Koblížek na vandru. Veselými obrázky knihu doprovodila známá ilustrátorka dětských knih Vlasta Švejdová.

  Pohádky jsou určené k předčítání dětem od tří let nebo k samostatnému čtení pro děti od šesti let.

  195.0 165.8 
TOP