Andělské antistresové vymalovánky

129  103 

Andělské vymalovánky představují ty největší nebeské celebrity, jako je Gabriel, Michael, Rafael a další. Vybarvování andělů může být příjemnou chvilkou zklidnění, navíc s těmi nejpovolanějšími bytostmi. Ti nejsnaživější mohou dojít až do stavu „andělského klidu”.


Edice: Formát: A4, tvrdý karton Vydání: 1 ISBN: 978-80-7364-081-1 Rok vydání: 2018 PROMO: Otevřít v pdf

Andělské vymalovánky představují ty největší nebeské celebrity, jako je Gabriel, Michael, Rafael a další. Vybarvování andělů může být příjemnou chvilkou zklidnění, navíc s těmi nejpovolanějšími bytostmi. Ti nejsnaživější mohou dojít až do stavu „andělského klidu”.

Krom toho může být vybarvená a zarámovaná vymalovánka pěkným dárkem nebo vzpomínkou
na společné vymalovávání s dětmi.

Takže jednoduše – ti, kdo těžce snášejí stres dnešní doby, budou vyléčeni, ti, kdo se nestresují, budou potěšeni, malí se zabaví. A to vše pod vedením andělů.

K ČEMU SLOUŽÍ ANTISTRESOVÉ VYMALOVÁNKY?

Populárním novým lékem proti stresu se nyní stávají vymalovánky pro dospělé, které usnadňují soustředění a uvolnění. Naši dobu bychom mohli nazvat „dobou informační“, kdy se na nás doslova valí různorodé informace z různých stran.

Vymalovánky nám pomáhají vypnout, relaxovat a soustředit se na jednu v-ěc, jednu informaci, barvu…

Vymalovánky jsou vhodné pro všechny, kdo se chtějí zbavit stresu nebo se jen odreagovat. Navíc k tomu nemusejí mít žádné zvláštní kreslířské dovednosti. Tím, že vybarvujete obrázky podle daných linek, mozek nejenom relaxuje, ale zapojují se v něm centra, která jsou určena pro tvůrčí vyjádření, čímž vyvažují logické myšlení či organizační procesy. Vymalovánky jsou jasně zdravá volba, odplavují totiž stres zcela bez zdravotních následků.

Další informace

Hmotnost 140 g
TOP