Fotbalové humoresky

aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!

149.0 

Konečně knížka o fotbalu! A napsaná z lásky k fotbalu. O hráčích, fanoušcích, divácích, trenérech, pořadatelích, a hlavně rozhodčích.
Je to knížka, která má především pobavit, ale také dát nahlédnout do fotbalové kuchyně, kam běžný divák obvykle nikdy nevidí. Rozhodčí většinou nemá mnoho příznivců, a stojí na hřišti tak trochu proti všem. Z tohoto pnutí vzniká mnoho humorných a kuriózních situací, které přináší jen skutečný fotbalový život.
Zábavných příběhů ze života není nikdy dost a těch o místních derby, u kterých nechybí fotbalové hospůdky, opečená klobáska i orosená desítka, je na našem trhu poskrovnu. Věříme, že knížka zaujme nejenom fanoušky fotbalu, ale i ty, kteří sledují svůj oblíbený sport z pohodlí gauče u televizní obrazovky.

Text doprovodil vtipnými karikaturami Lubomír Vaněk, jehož kresby zdobí řadu novin a časopisů.

Jiná dostupnost: Knihu je možné zakoupit v DOPRODEJI / VÝPRODEJI
Edice: Formát: 108 stran Vydání: 1 ISBN: 978-80-87474-39-6 Rok vydání: 2011

Konečně knížka o fotbalu! A napsaná z lásky k fotbalu. O hráčích, fanoušcích, divácích, trenérech, pořadatelích, a hlavně rozhodčích.
Je to knížka, která má především pobavit, ale také dát nahlédnout do fotbalové kuchyně, kam běžný divák obvykle nikdy nevidí. Rozhodčí většinou nemá mnoho příznivců, a stojí na hřišti tak trochu proti všem. Z tohoto pnutí vzniká mnoho humorných a kuriózních situací, které přináší jen skutečný fotbalový život.
Zábavných příběhů ze života není nikdy dost a těch o místních derby, u kterých nechybí fotbalové hospůdky, opečená klobáska i orosená desítka, je na našem trhu poskrovnu. Věříme, že knížka zaujme nejenom fanoušky fotbalu, ale i ty, kteří sledují svůj oblíbený sport z pohodlí gauče u televizní obrazovky.

Text doprovodil vtipnými karikaturami Lubomír Vaněk, jehož kresby zdobí řadu novin a časopisů.Peter Scheck (1966)
Dlouhá léta působil jako fotbalový rozhodčí nejprve v Brně, kde prošel všemi základními soutěžemi až po I. B třídu. Posléze přesídlil na západ Čech, kde pokračoval jako rozhodčí krajských soutěží. Po dosažení divize se z profesních důvodů dobrovolně vrátil na okresní úroveň. Nyní působí v Bruselu jako profesionální hudebník a pokračuje v příležitostném řízení zápasů i pravidelném rekreačním fotbálku.

 Peter Scheck v České televizi:
zive-na-jednicce-1
zive-na-jednicce-2
zive-na-jednicce-3

TOP