Klíč ke vztahu

Partnerská příručka pro ni i pro něho

169.0 

Kniha jde na vztahy úplně jinak, než jakákoliv předchozí. Je totiž psaná dvojjazyčně: nalevo pro ženy (barvitě a s ohledem na emoce); napravo pro muže (stručně, jasně, s velkým množstvím vtipů o vztazích).

1596 skladem


Edice: Formát: brož s klopami, 14×20,8 cm, 96 stran Vydání: 1 ISBN: 978-80-7364-095-8 Rok vydání: 2019 PROMO: Otevřít v pdf

KONEČNĚ KNIHA O VZTAZÍCH I PRO MUŽE!

Kniha jde na vztahy úplně jinak, než jakákoliv předchozí. Je totiž psaná dvojjazyčně: nalevo pro ženy (barvitě a s ohledem na emoce); napravo pro muže (stručně, jasně, s velkým množstvím vtipů o vztazích).

Hlavní témata:

jak se vyrovnat s minulostí,

jak vylepšit stávající vztah,

jak oživovat lásku a vášeň,
jak k sobě přitáhnout správného partnera,

jak se stát správným partnerem,

nejčastější chyby, kterých se dopouštíme.

„Vztahy hrají významnou roli v našich životech. Ovlivňují náš psychický i fyzický stav, postoj, spokojenost, kvalitu i délku života. Jak tedy najít klíč ke šťastnému partnerství? Tato příručka vás provede napříč vztahem a dá vám mnoho užitečných rad, jak lépe rozumět sobě i partnerovi.“

Lucie Novotná se po vysoké škole s ekonomickým zaměřením vrhla na dráhu podnikání. S rostoucím úspěchem a úrovní leadershipu si více a více uvědomovala důležitost mezilidských vztahů pro životní úspěch. Začala studovat oblast vztahů obecně, avšak nejvíce se ponořila do tajů partnerství. Pomocí její objevené taktiky našla ona i několik lidí kolem ní své životní partnery. O toto tajemství se nyní dělí se širokou veřejností.

Sébastien Sery vyniká v oblasti mezilidských vztahů, komunikace a vedení lidí. Tyto schopnosti uplatňuje především ve společném podnikání. Spojuje je vášeň pro pomoc lidem. Sébastien pochází z kouzelného tropického ostrova Réunion, kde spolu nyní oba šťastně žijí.

Další informace

Hmotnost 200 g
TOP