přes 20 let na trhu

více než 1.000.000 prodaných knih

417 autorů

Nakladatelství Barrister & Principal je menší nezávislé, české, rodinné nakladatelství, které vzniklo v roce 1996. V současné době se zaměřujeme na knihy z oblasti náboženství, společenských věd a na knížky pro děti. V menší míře vydáváme i poezii.

S podporu českých i zahraničních institucí (Ministerstvo kultury, Státní fond kultury, Česko-německý fond budoucnosti a dalších) uskutečňujeme různé dlouhodobé literární projekty - například Dílo Jiřího Gruši.

Součástí nakladatelství je i grafické studio, které nabízí celkové výtvarné zpracování knih a publikací, včetně ilustrací, redakčního zpracování, zajištění překladů, předtiskové přípravy, tisku, distribuce (vč. zajištění povinných výtisků), marketingu a propagace.

ABOUT US

Our publishing house Barrister & Principal has been publishing books since 1996. It is a smaller, Czech, independent, family enterprise. Nowadays, we focus predominanly on religion, social sciences and children's books. To a lesser extent, we publish prose and poetry.

In our publication activities we often cooperate with numerous universities, colleges and other scientific and cultural institutions, and pursue a varied range of literature projects - e. g. The Works of Jiří Gruša.

We also run a graphic design center.

TOP