ZAPOMNĚLI JSTE SVÉ ÚDAJE?

VYTVOŘIT ÚČET

Vítáme Vás na stránce grafického studia nakladatelství Barrister & Principal.
Nabízíme Vám  celkové výtvarné zpracování knih a publikací, včetně ilustrací, redakčního zpracování, zajištění překladů, předtiskové přípravy, tisku, distribuce (vč. zajištění povinných výtisků), marketingu a propagace.

Služby

PUBLIKACE

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou především knih, dále pak brožur, ročenek, katalogů, kalendářů, pozvánek, prospektů a mnoha dalších jedno- či vícestránkových materiálů. Nabízíme Vám celkové služby, od návrhu vizuální podoby, přes sazbu až po následný tisk a dodání.

PLAKÁTY A LETÁKY

Vytvoříme pro Vás plakáty či letáky tak, aby co nejúčinněji oslovily cílové zákazníky. Samozřejmostí jsou celkové služby od výtvarného návrhu, přes DTP, pořízení fotografií či ilustrací, zlom až po výstup pro tisk či jiná média.

DTP A TISK

Provádíme sazbu a zlom textů. Vše připravíme pro tisk, web atd.
Zajistíme i následný tisk materiálů:

OFSETOVÝ TISK
Ofsetová technologie je dnes standardem pro kvalitní a náročné tisky. Použitím technologie CtP (přímý osvit dat na tiskové desky) je zaručena maximální přesnost přenosu dat na tiskové desky. Zušlechtení tiskovin laminováním, ofsetovým i UV lakem včetně lokálního, knihařsky pak falcováním s následnou vazbou V1, V2, V4, V8, kroužkové vazby plast i twin wire, balení do papíru i smršťovací fólie.

DIGITÁLNÍ TISK
Tato technologie je velmi vhodná pro nízké náklady tiskovin, již od pár kusů, kde již ofsetový tisk není cenově přístupný. Personalizace, opakované tisky malých sérií jsou vhodné pro zákazníky, kteří nechtějí vázat zbytečné prostředky ve skladových zásobách. Široký rozsah potiskovaným materiálů včetně křídy, voluminézních a ražených papírů v plošné hmotnosti od 60–200 g/m2.

ILUSTRACE

Vytváříme ilustrace jak do knih (poesie, dětské knihy atd.), tak i k jiným tištěným materiálům.

  • nejrůznější tiskoviny jako přání, pozvánky a novoročenky s využitím kreseb a ilustrací
  • různé styly a techniky kresby
  • libovolné ilustrace
  • překreslování fotek
  • kombinace fotografie a kresby

Naše práce

Knihy

VIEW ALL

Ilustrace

VIEW ALL

Kontaktujte nás

TOP